Smart BABY
opieka żłobkowa dla dzieci do 3 lat

kontakt z sekretariatem
728942650
skrzynka elektroniczna

Nasza misja

_Lider-Grafika-na-facebooka-Rekrutacja-1

"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem."

Dwujęzyczny Klub Dziecka Smart BABY w Biłgoraju to nowoczesna placówka, której misją jest objęcie Dzieci w wieku od 1 do 3 lat opieką żłobkową na najwyższych standardach zarówno dydaktycznych jak i wychowawczo-opiekuńczych.

To miejsce stworzone z potrzeby zapewniania Dzieciom jak najlepszego startu w przyszłość poprzez wykorzystanie ich potencjału i ogromnej ciekawości świata.                       

W naszym Dwujęzycznym Klubie każde Dziecko pozna przyjazne środowisko do nauki języka angielskiego, zabawy i interakcji z innymi Dziećmi.                                               

Rozumiemy, że Dziecko to geniusz i sami nieustannie się ucząc, bawimy się z nim tak, by dziecko rosnąc, wykorzystywało swój indywidualny potencjał.                                     

Nowocześnie wyposażony obiekt jest  dostosowany pod współczesne standardy. Posiadamy zespół wspaniałych pedagogów, którzy uczą, animują i opiekują się grupą maluszków.

Dzieci w okresie żłobkowym są małymi geniuszami, mają szczególną wrażliwość językową, chłoną świat, a my jesteśmy ich przewodnikami w tym wielkim przedsięwzięciu. Radosny, twórczy potencjał jest inspiracją do naszej pracy. Chcemy, żeby dzieci w Klubie Dziecka Smart BABY czuły się w jak w domu, ciepło, radośnie i bezpiecznie. Chcemy, żeby żyły zdrowo, a język angielski żeby był dla nich drugim językiem, a nie językiem obcym. Kreowanie rozwoju małego człowieka to przywilej, radość i wielka odpowiedzialność. - właściciel Agata Granda.