Smart BABY
Dwujęzyczny Klub Dziecka
opieka żłobkowa dla dzieci do 3 lat

kontakt z sekretariatem
728 942 650
skrzynka elektroniczna
lider.sekretariat@gmail.com

Zapisy

.

Formularz

Smart BABY to innowacyjne w każdym aspekcie miejsce nie tylko opieki, ale przede wszystkim w pełni edukacyjne dla Dzieci od 1. do 3r.ż. 

  • Twoje Dziecko odkryje z nami swoje pasje i talenty, uzyska możliwość wszechstronnego poznania świata w przyjaznych warunkach. Język angielski nie będzie obcy, a stanie się naturalnym językiem komunikacji.
  • Dzięki specjalnym programom edukacyjnym, dwujęzycznej kadrze, bogatej ofercie dydaktycznej stworzyliśmy miejsce, gdzie Malutki Człowiek rozpoczyna swoją życiową drogę.

Nie naśladujemy innych placówek ani ofertą ani ceną, nasz profil działalności jest inny - w pełni skupiony na 100% wykorzystaniu potencjału małego Dziecka.

 

ZAPISY - rekrutacja ma charaketr ciągły tzn., że w trakcie roku przyjmujemy nowe Dzieci

Termin przyjęcia Dziecka jest uzależniony od ilości wolnych miejsc.    Zarezerwuj miejsce już teraz (tel. 728 942 650)   

Zadzwoń lub wyślij formularz - skontaktujemy się z Państwem i w komfortowych warunkach przedstawimy ofertę  naszej placówki i  odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

 

Opłaty 

  • 1640 zł czesne - stała kwota miesięczna zawiera: wysokie standardy, opiekę wykwalifikowanej kadry, unikatowy program dnia, pobyt w g.7-17, wyprawkę plastyczną i dydaktyczną, wyprawkę higieniczną (chusteczki suche i mokre, kremy), organizację urodzin, upominki okolicznościowe. 
  • 16,50 zł wyżywienie -  całodzienny catering SmakBox w formie śniadania oraz dwudaniowego obiadu, podwieczorek I, podwieczorek II, soki i woda w ciągu dnia. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnej diety eliminacyjnej. Opłata płatna za dni obecności Dziecka w żłobku.
  • 500 zł wpisowe - jednorazowa opłata administracyjna, gwarantuje miejsce Dziecka w naszej placówce oraz zawiera organizację adaptacji (dla Dziecka wraz z Rodzicem) i roczne ubezpieczenie NNW.

 

Ustawa o Rodzinnym Kapitale Opiekuńczym wprowadza dofinansowanie do pobytu dziecka w wysokości 400 zł w instytucji opieki dla dzieci do lat 3 – żłobku, klubie dziecięcym czy u dziennego opiekuna.
Wniosek o ustalenie prawa do dofinansowania należy złożyć na platformie ZUS. Wsparcie otrzymują:  dzieci pierwsze i jedyne w rodzinie, dzieci pierwsze z rodzin, w których kolejne dziecko jest objęte rodzinnym kapitałem opiekuńczym, dzieci w wieku przed ukończeniem 12. miesiąca życia i po ukończeniu 36. miesiąca życia.