Smart BABY
Dwujęzyczny Klub Dziecka
opieka żłobkowa dla dzieci do 3 lat

kontakt z sekretariatem
728 942 650
skrzynka elektroniczna
lider.sekretariat@gmail.com

Zapisy

.

Smart BABY to innowacyjne w każdym aspekcie miejsce nie tylko opieki, ale przede wszystkim w pełni edukacyjne dla Dzieci od 1. do 3r.ż. 

Twoje Dziecko odkryje z nami swoje pasje i talenty, uzyska możliwość wszechstronnego poznania świata w przyjaznych warunkach. Język angielski nie będzie obcy, a stanie się naturalnym językiem komunikacji.

Dzięki specjalnym programom edukacyjnym, dwujęzycznej kadrze, bogatej ofercie dydaktycznej stworzyliśmy miejsce, gdzie Malutki Człowiek rozpoczyna swoją życiową drogę.

Nie naśladujemy innych placówek ani ofertą ani ceną, nasz profil działalności jest inny - w pełni skupiony na 100% wykorzystaniu potencjału małego Dziecka.

 

ZAPISY na nowy rok szkolny 2021/2022

Od nowego roku szkolnego 2021/22 powitamy Dzieci w wieku od 1 roku życia. Termin przyjęcia Dziecka jest uzależniony od ilości wolnych miejsc.             Zarezerwuj miejsce już teraz (tel. 728 942 650)

  •  Zadzwoń lub wyślij poniższy formularz - skontaktujemy się z Państwem i w komfortowych warunkach przedstawimy ofertę  naszego żłobka i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

 

Opłaty:

900 zł czesne - stała kwota miesięczna zawiera: wysokie standardy, unikatowy program dnia, wyprawkę plastyczną, wyprawkę higieniczną (chusteczki suche i mokre, kremy), organizację urodzin, prezenty okolicznościowe. Kwota uwzględnia dofinansowanie z Programu MALUCH + 2021 w wysokości 80 zł.

12 zł wyżywienie -  Catering SmakBox w formie śniadania oraz dwudaniowego obiadu, podwieczorek I, podwieczorek II, soki i woda w ciągu dnia. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnej diety eliminacyjnej. Opłata płatna za dni kiedy dziecko jest obecne w żłobku.

400 zł wpisowe - jednorazowa opłata administracyjna, gwarantuje miejsce Dziecka w naszej placówce oraz zawiera wyprawkę dydaktyczną, organizację adaptacji i ubezpieczenie NNW.

Formularz